Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fedor van Kregten (1871-1937),Koeien aan de rand van het water
olieverf op doek - getekend
Afmeting: 67X52 cm ( met lijst)
Conditie: In goede staat ( heel kleine gaatje op doek en lijst licht beschadigd )
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 28-1-2018 um 9:07 |
Endzeit | 4-2-2018 um 9:17 |