Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Karakteristiek landschapje van Floris Jespers. Houtskool of zwart pastelkrijt op dik papier, met potlood gesigneerd, in passe-partout. In goede conditie; het papier is vergeeld, en het passe-partout is niet top. Blad kan waarschijnlijk redelijk makkelijk uit passe-partout gehaald, en opnieuw ingekaderd, worden.
Afmetingen: 35cm x 26cm (incl. passe-partout), 24cm x 16cm (blad)
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-5-2018 um 21:19 |
Endzeit | 27-7-2018 um 19:49 |