Henri Pieck - Salzburger Zeichnung
Bert Houweling - Foto, Eastbourne – gerahmt
Daum Nancy - Wunderschöne blaugrüne Vase
Frans Baaijens 1896-1970
Vijver Park Sonsbeek Arnhem
Afmeting doek 40 x 50 cm
Ingelijst mooie oude eiken lijst
Redelijke conditie ( kleine beschadiging zie foto 4 )
Wordt aangetekend verzonden met Post NL
Ort des Objekts | Tiel, Niederlande |
Startzeit | 30-3-2018 um 22:51 |
Endzeit | 6-4-2018 um 22:51 |