Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmetingen 21 x 31 cm.
Gesigneerd 1935 aquarel op papier.
Ingelijst 33 x 42,5 cm.
Conditie werk zeer redelijk.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 6-5-2018 um 22:02 |
Endzeit | 20-5-2018 um 21:02 |