Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Hans Ebeling Koning
titel: Mispelbomen
techniek: Acrylverf op papier
afmetingen: 60 x 80 cm. beeldmaat = 49 x 64 cm.
(gemonteerd op karton en in passe partout)
gesigneerd: r.o. HEK 1982
conditie: prima
alleen verzenden
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 21-9-2017 um 19:15 |
Endzeit | 29-6-2018 um 10:53 |