Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
HANS LENTEMAN
ZEEGEZICHT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 100 CM
gesigneerd onder HANS LENTEMAN
zeer fraaie lijst met naamplaatje in de maat 76 x 117 cm
STAAT - MATIGE TOT REDELIJKE GOEDE STAAT, HEEFT CRAQUELÉ DES TIJDS , EN RECHTS BOVEN EEN KLEINE BESCHADIGING IN HET DOEK
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VANWEGE FORMAAT ALLEEN OPHALEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Startzeit | 1-6-2015 um 15:33 |
Endzeit | 14-6-2015 um 21:33 |