Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Drucke vor 1900 |
Jahr | 1740 |
Technik | Gravur |
Thema | Kartographie |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 19.5 x 22.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 25 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Afmetingen van het werk zijn 19,5 x 22,5 cm. Conditie is zeer goed.
Kaart van Zuidoost Holland met de regio Biesbosch. Titelcartouche linksonder, onder deze cartouche de schaalstokken. In de Biesbosch een windroos.
Het werk wordt goed verpakt verzekerd verstuurd .
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Gezien de leeftijd in zeer goede conditie. Weinig verkleuring, geen beschadigingen. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Haarlem, Niederlande | ||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 7-2-2021 um 11:09 |
Endzeit | 3-5-2021 um 13:31 |