Theodoor Schaepkens - Romantische Landschaft
Johan Hendrik van Mastenbroek - Zuletzt angeboten - Die Fähre - Winteransicht
Willem Boon - Öl auf Leinwand, Komposition 1964 – gerahmt
Piet van Wijngaerdt - Blumenstillleben mit roten Rosen
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Zwart-wit foto “Berlijn”van de fotograaf Henni van Beek. De foto is gemaakt in Berlijn in 1981. Handgesigneerd en ingelijst.
Henricus M. A. (roepnaam Henni) van Beek studeerde in 1980 af aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst in Den Bosch. Tot 1987 is hij beeldend kunstenaar. Vanaf 1987 is hij werkzaam als zelfstandig fotograaf. In 1992-1993 gaf hij les in fotografie aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam. Vanaf 2007 is hij als fotograaf en als adviseur verbonden aan het Rijksmuseum Amsterdam en aan het Nationaal Archief.
Titel: “Berlijn”.
Kunstenaar / Fotograaf: Henni van Beek.
Techniek: Fotografie. Zwart-wit foto.
Jaartal: 1981.
Afmetingen: Lijst: 61 x 51 cm (b x h).
Foto: 39,5 x 30 cm (b x h).
Ingelijst: Ja, in een witte metalen lijst.
Gesigneerd:Ja, handgesigneerd linksonder. Op de achterzijde zit een sticker met de naam en het adres van de fotograaf.
Oplage: Onbekend.
Herkomst: Onbekend.
Conditie: In goede staat. Klaar om op te hangen. Zie ook de foto’s.
De foto kan afgehaald worden (in Amsterdam).
De foto kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 13,70 euro (vanwege het formaat).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Startzeit | 27-12-2013 um 22:21 |
Endzeit | 3-1-2014 um 22:21 |