Rien Goené - Modell eines Hundes für „Play Plastic“ aus den 1970er Jahren
Willem Gerrit van de Hulst - „Die wartenden Reisenden“.
Anton Geerlings - Hartsteinpolierte Statue: Vogel – 1997
Siem Wardenaar - Bär mit Jungem
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf schilderij van de Amsterdamse Kunstschilder Jaap Weyand.
Doekmaat: 100 x 75.5 cm.
Maat incl lijst: 110,5 x 86 cm.
Olieverf of doek.
Gesigneerd en gedateerd, rechts van het midden onderaan het werk 'Jaap Weyand / 1922'.
Dit werk is af te halen in Breukeleveen
Startzeit | 26-1-2017 um 14:30 |
Endzeit | 12-4-2017 um 16:28 |