Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Zeitraum | <1800 |
Technik | Sonstiges |
Maße | 28 x 53.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Zustand | Angemessen | ||
een deel van het papier is bruin verkleurd, er zitten vijf verticale vouwen in het papier. Lijst heeft linksonder beschadiging en gebruikssporen | |||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 21-10-2019 um 13:34 |
Endzeit | 1-11-2019 um 20:20 |