Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim - Verkocht

Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!
Prenten & Uitgaves

Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!Jan Luyken - Ingelijste ets bijbelse voorstelling Elim kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Luyken (1649-1712)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode < 1800
Techniek Varia
Afmetingen 28 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Ets van Jan Luyken, ingelijst achter pass-partout en glas in hout gefineerde  lijst. Afm. lijst 46,7x 70,8 cm. Voorstellende " De Kinderen Israels van de Bittere wateren Mara opgebroken, komen in ELIM, daar se XII fonteinen en LXX palmbomen vinden, en zig aan de wateren nederslaan.. Exo 15:27. " Linksboven staat 3. deel1:372.  Achterop de lijst zit een sticker van Kunsthandel Borzo Den Bosch.

Verzending 9 euro, aangetekend 10,65
ConditieRedelijk
een deel van het papier is bruin verkleurd, er zitten vijf verticale vouwen in het papier. Lijst heeft linksonder beschadiging en gebruikssporen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,65

Jan Luyken (1649-1712)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Cello1
423 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
53.5 cm
28 cm