Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Schitterend abstract werk van de al geruime tijd in Italië wonende Jan van der Ster. Acrylverf op doek, gesigneerd en gedateerd (87) linksonder. In eenvoudige maar complementerende lijst. Alles in uitstekende conditie. Herkomst: Galerie Zagwijn, Den Haag
Afmetingen: 132cm x 132cm (incl. lijst), 130cm x 130cm (doek)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Jan van der Ster (Rotterdam 1935)
Van der Ster maakt vooral (semi)abstracte werken, vaak zeer pasteus, op het randje van materieschilderen (en soms erover heen). Zie ook zijn website: www.janvanderster.com
Sinds 1988 woont Van der Ster in Garzeno, vlakbij het Como meer in Noord- Italië, samen met zijn vrouw, Frieda van Voorst, die ook beeldend kunstenaar is. Hij exposeert regelmatig in Zwitserland, Duitsland en Nederland.
Startzeit | 3-6-2016 um 23:03 |
Endzeit | 18-6-2016 um 22:03 |