Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 2016 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 21 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kamagurka - En had meneer er nog iets bij willen drinken? - gesigneerde tekening op papier
Originele tekening van Kamagurka, zwarte stift op wit A4-papier.
Tekst: "En had meneer er nog iets bij willen drinken?" - "Graag!"
Links onderaan gesigneerd.
Formaat: 21 x 30 cm
Gekocht van Kamagurka zelf.
Verzekerde verzending met Track en trace
ZZBEL
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Aalst, Belgien | ||
Ort des Objekts | Aalst, Belgien |
Startzeit | 26-6-2018 um 0:40 |
Endzeit | 3-7-2018 um 22:08 |