Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Erg mooi handgemaakt en handbeschilderd vierkant wandbord met de afbeelding van een vogel in de kleuren blauw-wit. Ontwerp en uitvoering Lino Loi voor Ceramiche Loi Dorgali Sardegna. In prima onbeschadigde conditie. Aan de voorzijde gesigneerd L. Loi en aan de achterzijde voorzien van en geprint blindmerk.
Afmetingen; 3,5 cm hoog en 30 x 30 cm groot
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2018 um 16:07 |
Endzeit | 5-6-2018 um 20:35 |