Kees de Kruijff - Leda und der Schwan
Vittorio Tessaro - Capodimonte
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een schitterend landschapsschilderij van de kunstenaar Martinus Josephus Nefkens (1866-1941). Gelijst in een kostbare authentieke lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 81 cm. x 62 cm. Doekmaat: 60 cm. x 40 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft wat speling in de hoeken en de gebruikelijke gebruikssporen ( zie foto's). Het schilderij kan worden verzonden maar gezien de grootte en zwaarte van de lijst is het verstandiger om het schilderij op te halen. Bezichtiging van het schilderij ,voor het bieden, is mogelijk (op afspraak).
Info:
Martinus Nefkens woonde en werkte in Antwerpen, Amsterdam, Gorkum, Den Haag en Lunteren. Hij was leerling van de Tekenakademie in Antwerpen en van de Haagse School meester Hendrik Willem Mesdag. Nefkens schilderde en aquarelleerde geheel in de trant van de Haagse School, voornamelijk landschappen en heidegezichten met schapen. Martinus Nefkens was lid van Arti et Amicitiae te Amsterdam.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 23-3-2017 um 19:48 |
Endzeit | 30-3-2017 um 20:48 |