Olieverf op paneel - gesigneerd met monogram
Een olieverf op paneel van Schilder Hermanus (1955), Poëtisch Realist (Naïef Realisme)
titel: koninklijk boeket, uit de rubriek 'stil strand'
materiaal: olieverf op paneel
afmeting 30 x 30 cm
een van de weinige stillevens van deze schilder
Het paneel is rondom donker afgewerkt en behoeft geen lijst,
voorzien van vernislaag en ophang mogelijkheid.
Startzeit | 20-6-2016 um 13:04 |
Endzeit | 28-6-2016 um 22:19 |