Victor Adam - Picardy horses - precious hand-coloured lithograph in a precious frame
Gustavsberg - Swedish design - signed plate with hand-painted cyclamen
Marianne Haselhoff - Without title
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Een collage uit 1975 van de Nederlandse kunstenaar Batavus Westerhuis (1915-2002).
-Gesigneerd en ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
-Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar. Het werk is in 1976 aangekocht door de “Dienst voor ’s Rijks verspreide Kunstvoorwerpen ’s Gravenhage” in het kader van de BKR.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een kras/slijtplek aan de rechterrand.
Zie ook de foto’s.
Het werk heeft een ophangsysteem en kan zo aan de muur.
(Gelijktijdig met deze collage bieden wij nog een werk van Batavus Westerhuis ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Batavus Bernardus Westerhuis, geboren 07-12-1915 in Kampen en overleden 07-07-2002 in Amsterdam, aquarellist, architect, schilder, collagist, glasschilder, ontwerper van glasramen en tekenaar.
Opleiding: Academie van Bouwkunst Amsterdam en autodidact.
Onderwerpen: Christelijk religieuze voorstellingen.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 586; Jacobs 1993; Jacobs 2000, vol. 6, p. 373.
Titel: “Trompet”.
Kunstenaar: Batavus Westerhuis.
Techniek: Collage van papier.
Jaartal: 1975.
Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
Gesigneerd: Middenonder.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een kras/slijtplek aan de rechterrand.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Amsterdam, The Netherlands |
Shipment | Due to its size or fragility, it is not possible to send this item via regular mail |
Guarantee | |
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
The seller takes full responsibility for this item. Kunstveiling only provides the platform to facilitate this transaction, which has to be settled directly with the seller. More information.
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 8-5-2018 at 19:23 |
End time | 20-5-2018 at 21:23 |