Victor Adam - Picardie-Pferde – kostbare handkolorierte Lithographie in einem kostbaren Rahmen
Gustavsberg - Schwedisches Design – signierter Teller mit handbemaltem Alpenveilchen
Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Malerei |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Een collage uit 1975 van de Nederlandse kunstenaar Batavus Westerhuis (1915-2002).
-Gesigneerd en ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
-Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar. Het werk is in 1976 aangekocht door de “Dienst voor ’s Rijks verspreide Kunstvoorwerpen ’s Gravenhage” in het kader van de BKR.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een kras/slijtplek aan de rechterrand.
Zie ook de foto’s.
Het werk heeft een ophangsysteem en kan zo aan de muur.
(Gelijktijdig met deze collage bieden wij nog een werk van Batavus Westerhuis ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Batavus Bernardus Westerhuis, geboren 07-12-1915 in Kampen en overleden 07-07-2002 in Amsterdam, aquarellist, architect, schilder, collagist, glasschilder, ontwerper van glasramen en tekenaar.
Opleiding: Academie van Bouwkunst Amsterdam en autodidact.
Onderwerpen: Christelijk religieuze voorstellingen.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 586; Jacobs 1993; Jacobs 2000, vol. 6, p. 373.
Titel: “Trompet”.
Kunstenaar: Batavus Westerhuis.
Techniek: Collage van papier.
Jaartal: 1975.
Afmetingen: Lijst, 66 x 51 cm. Beeld/collage, 65 x 50 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
Gesigneerd: Middenonder.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een kras/slijtplek aan de rechterrand.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amsterdam, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 8-5-2018 um 19:23 |
Endzeit | 20-5-2018 um 21:23 |