Willem den Ouden - 3 books, including a catalog raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Identity Promises Series)
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Schilder : Petrus Theodorus Immink (1930-1989)
Titel/Voorstelling : polderlandschap Ilpendam
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 80 x 70 cm (doek) en 90 x 80 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 1-5-2015 at 15:19 |
End time | 14-5-2015 at 15:39 |