Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Schilder : Petrus Theodorus Immink (1930-1989)
Titel/Voorstelling : polderlandschap Ilpendam
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 80 x 70 cm (doek) en 90 x 80 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Startzeit | 1-5-2015 um 15:19 |
Endzeit | 14-5-2015 um 15:39 |