Johannes Simon Scherft - Autumn Piece
Han van Meegeren - Portrait of a sitting woman
Aat Verhoog - Mirror on the wall,
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Werk van Ernst Vijlbrief (1934-2010) uit 1994. Erg mooi ingelijst d.m.v. extra brede baklijst.
Techniek: acrylverf op doek
Conditie: goede staat
Afmeting: 60 x 60 cm (ingelijst: 67 x 67 cm)
Gesigneerd: verso
Jaartal: 1994
Zeer laag openingsbod
Ernst Vijlbrief behoorde tot de avant-garde schilders van de jaren zestig. Dat wil zeggen dat zijn werk bestond uit spontaan 'geschreven' vegen, lijnen, kringen, spatten en vlekken wat zijn gouaches betreft. Zijn schilderijen bestonden uit een dikke verfmassa met onstuimig geborstelde kleurvlakken. De kracht en vitaliteit van het werk is vergelijkbaar met dat van de Cobra-schilders, met wie hij in de jaren vijftig zo nu en dan samen exposeerde. Vijlbrief was actief als voorzitter van de Stichting BBK en initiatiefnemer van diverse kunstzinnige 'happenings' in Amsterdam. Musea: Stedelijk Museum in Amsterdam en Gemeentemuseum in Utrecht. (bron: galerie Simonis en Buunk)
Het kunstwerk wordt bij keuze voor verzending aangetekend en verzekerd verstuurd
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 24-4-2015 at 9:17 |
End time | 1-5-2015 at 9:17 |