Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Werk van Ernst Vijlbrief (1934-2010) uit 1994. Erg mooi ingelijst d.m.v. extra brede baklijst.
Techniek: acrylverf op doek
Conditie: goede staat
Afmeting: 60 x 60 cm (ingelijst: 67 x 67 cm)
Gesigneerd: verso
Jaartal: 1994
Zeer laag openingsbod
Ernst Vijlbrief behoorde tot de avant-garde schilders van de jaren zestig. Dat wil zeggen dat zijn werk bestond uit spontaan 'geschreven' vegen, lijnen, kringen, spatten en vlekken wat zijn gouaches betreft. Zijn schilderijen bestonden uit een dikke verfmassa met onstuimig geborstelde kleurvlakken. De kracht en vitaliteit van het werk is vergelijkbaar met dat van de Cobra-schilders, met wie hij in de jaren vijftig zo nu en dan samen exposeerde. Vijlbrief was actief als voorzitter van de Stichting BBK en initiatiefnemer van diverse kunstzinnige 'happenings' in Amsterdam. Musea: Stedelijk Museum in Amsterdam en Gemeentemuseum in Utrecht. (bron: galerie Simonis en Buunk)
Het kunstwerk wordt bij keuze voor verzending aangetekend en verzekerd verstuurd
Heure de début | 24-4-2015 à 9:17 |
Heure de fin | 1-5-2015 à 9:17 |