Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Werk van Ernst Vijlbrief (1934-2010) uit 1994. Erg mooi ingelijst d.m.v. extra brede baklijst.
Techniek: acrylverf op doek
Conditie: goede staat
Afmeting: 60 x 60 cm (ingelijst: 67 x 67 cm)
Gesigneerd: verso
Jaartal: 1994
Zeer laag openingsbod
Ernst Vijlbrief behoorde tot de avant-garde schilders van de jaren zestig. Dat wil zeggen dat zijn werk bestond uit spontaan 'geschreven' vegen, lijnen, kringen, spatten en vlekken wat zijn gouaches betreft. Zijn schilderijen bestonden uit een dikke verfmassa met onstuimig geborstelde kleurvlakken. De kracht en vitaliteit van het werk is vergelijkbaar met dat van de Cobra-schilders, met wie hij in de jaren vijftig zo nu en dan samen exposeerde. Vijlbrief was actief als voorzitter van de Stichting BBK en initiatiefnemer van diverse kunstzinnige 'happenings' in Amsterdam. Musea: Stedelijk Museum in Amsterdam en Gemeentemuseum in Utrecht. (bron: galerie Simonis en Buunk)
Het kunstwerk wordt bij keuze voor verzending aangetekend en verzekerd verstuurd
Startzeit | 24-4-2015 um 9:17 |
Endzeit | 1-5-2015 um 9:17 |