Isaac Israels - Eight drawings
Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Moored boat
Jan J. van der Stap - Summer landscape with mill
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1984 |
Technique | Wood/Linocut |
Support | Handmade Paper |
Style | Abstract |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 120 x 80 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 10 |
Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Condition | |||
Condition | Mint condition | ||
Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze in een extreem groot formaat uitgevoerd en op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd en gedateerd 1984. Kunstenaar : Guillaume Le Roy titel : Compositie techniek : Houtsnede/ets jaar : 1984 druk : Eigen druk gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood) oplage : 10 ex. genummerd : 1/10 formaat : 120 x 80 cm. Conditie: Mint | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Leidschendam, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 2 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Leidschendam, The Netherlands |
Start time | 22-12-2018 at 15:55 |
End time | 6-1-2019 at 11:31 |