Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1984 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 120 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 10 |
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Zustand | Wie neu | ||
Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze in een extreem groot formaat uitgevoerd en op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd en gedateerd 1984. Kunstenaar : Guillaume Le Roy titel : Compositie techniek : Houtsnede/ets jaar : 1984 druk : Eigen druk gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood) oplage : 10 ex. genummerd : 1/10 formaat : 120 x 80 cm. Conditie: Mint | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 22-12-2018 um 15:55 |
Endzeit | 6-1-2019 um 11:31 |