Imanol Marrodán - "Slow Red" (f15) - 18 x 24,5 cm. - Auflage 50
Germ de Jong - 3 catalogues, from 1986, 1989 and 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50,000 points of light
Type of artwork | Drawing / Aquarelle |
Period | 1945 to 1999 |
Nu met betere foto's! (de vorige foto's hadden een 'blauwe zweem')
Een grote aquarel uit 1980 van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey (1900-1995) met een bloemstilleven. De kunstenaar maakte dit werk op 80-jarige leeftijd.
-Gesigneerd en gedateerd en ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 71 x 58 cm. Beeld, 55 x 41,5 cm.
-Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is in 1980 gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden voor fl 6.500,- (staat vermeld op de achterkant).
-Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft een slijtplek linksonder (een stukje van de zilverkleurige verf is eraf).
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Kees Verwey (Amsterdam, 20 april 1900 - Haarlem, 23 juli 1995) was een Nederlands kunstschilder, aquarellist en tekenaar.
Opleiding: Hij studeerde van 1918-1919 aan de School voor Kunst en Kunstnijverheid in Haarlem en van 1925-1926 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.
Hij maakte (bloem)stillevens, portretten, aquarellen en atelierstukken, waarbij zijn eigen atelier aan het Spaarne in Haarlem als decor fungeerde. Zijn stijl komt voort uit het impressionisme. Zijn baldadige, soms driftig opvliegende persoonlijkheid en zijn weigering om te buigen voor welke trend of stroming ook, geven zijn werk een uniek karakter.
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op de naam van de kunstenaar (in het rood).
Titel: “Bloemen in gele kan”. Staat vermeld op de achterkant.
Kunstenaar: Kees Verwey.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: 1980. Staat in het werk rechtsonder en staat vermeld op de achterkant.
Ingelijst: Ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 71 x 58 cm. Beeld, 55 x 41,5 cm.
Gesigneerd: Ja, linksonder.
Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden voor fl 6.500,- (staat vermeld op de achterkant).
Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft een slijtplek linksonder (een stukje van de zilverkleurige verf is eraf).
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze zeer sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
ZZES
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Amsterdam, The Netherlands |
Shipment | Due to its size or fragility, it is not possible to send this item via regular mail |
Guarantee | |
Guarantee | By putting the item up for auction, I agree with the Terms of Guarantee as they are applicable at Kunstveiling regarding the accuracy of the description of the item |
The seller takes full responsibility for this item. Kunstveiling only provides the platform to facilitate this transaction, which has to be settled directly with the seller. More information.
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 6-2-2018 at 19:50 |
End time | 12-2-2018 at 20:50 |