Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Nu met betere foto's! (de vorige foto's hadden een 'blauwe zweem')
Een grote aquarel uit 1980 van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey (1900-1995) met een bloemstilleven. De kunstenaar maakte dit werk op 80-jarige leeftijd.
-Gesigneerd en gedateerd en ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 71 x 58 cm. Beeld, 55 x 41,5 cm.
-Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is in 1980 gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden voor fl 6.500,- (staat vermeld op de achterkant).
-Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft een slijtplek linksonder (een stukje van de zilverkleurige verf is eraf).
Zie ook de foto’s.
Het werk kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Kees Verwey (Amsterdam, 20 april 1900 - Haarlem, 23 juli 1995) was een Nederlands kunstschilder, aquarellist en tekenaar.
Opleiding: Hij studeerde van 1918-1919 aan de School voor Kunst en Kunstnijverheid in Haarlem en van 1925-1926 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.
Hij maakte (bloem)stillevens, portretten, aquarellen en atelierstukken, waarbij zijn eigen atelier aan het Spaarne in Haarlem als decor fungeerde. Zijn stijl komt voort uit het impressionisme. Zijn baldadige, soms driftig opvliegende persoonlijkheid en zijn weigering om te buigen voor welke trend of stroming ook, geven zijn werk een uniek karakter.
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op de naam van de kunstenaar (in het rood).
Titel: “Bloemen in gele kan”. Staat vermeld op de achterkant.
Kunstenaar: Kees Verwey.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: 1980. Staat in het werk rechtsonder en staat vermeld op de achterkant.
Ingelijst: Ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 71 x 58 cm. Beeld, 55 x 41,5 cm.
Gesigneerd: Ja, linksonder.
Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.
Het werk is gekocht bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden voor fl 6.500,- (staat vermeld op de achterkant).
Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft een slijtplek linksonder (een stukje van de zilverkleurige verf is eraf).
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze zeer sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
ZZES
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 6-2-2018 om 19:50 |
Eindtijd | 12-2-2018 om 20:50 |