kunst_ikhebje
  5. kunst_ikhebje

kunst_ikhebje

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

37 aangeboden items / 571 verkochte items

Gerrit Hendrik Breetvelt - Olieverf op jute , Landschap – Ingelijst, 72½ x 92½ cm - 1964 kopen? Bied vanaf 70!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Olieverf op jute , Landschap – Ingelijst, 72½ x 92½ cm - 1964
Afmetingen72.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Gerrit Hendrik Breetvelt - Olieverf op board , Bloem- en fruitstilleven – 83 x 83 cm - 1967 kopen? Bied vanaf 70!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Olieverf op board , Bloem- en fruitstilleven – 83 x 83 cm - 1967
Afmetingen83 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 70
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote, ingelijste collage + verf , Vredesdemonstratie 1981 – 64 x 185 cm kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Grote, ingelijste collage + verf , Vredesdemonstratie 1981 – 64 x 185 cm
TechniekCollage
Afmetingen64 x 185 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1
Poppe Damave - Ingelijste pasteltekening , Schalkwijk, Haarlem kopen? Bied vanaf 1!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ingelijste pasteltekening , Schalkwijk, Haarlem
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Patrick NAGEL - 4 Grote ingelijste zeefdrukken , Vrouwen kopen? Bied vanaf 100!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans 4 Grote ingelijste zeefdrukken , Vrouwen
Afmetingen102 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Patrick NAGEL - Ingelijst affiche voor Art Expo New York 1980 kopen? Bied vanaf 1!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Ingelijst affiche voor Art Expo New York 1980
Afmetingen84.5 x 56.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Willem Hendrik Tassel - Ingelijst olieverfschilderij , Landschap – Lijst, 28 x 35 cm. – 1957 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hendrik Tassel (1897-1964) Nederlands Ingelijst olieverfschilderij , Landschap – Lijst, 28 x 35 cm. – 1957
Afmetingen28 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 35
Jet Schregardus - 2x Tekening , Meisje en Vrouw – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 25!
Jet Schregardus (1935-2005) Nederlands 2x Tekening , Meisje en Vrouw – ca. 1970
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Roland Fernhout - Ingelijst, acryl op paneel , De Première – Lijst, 51 x 71 cm. – 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Roland Fernhout (1962) Nederlands Ingelijst, acryl op paneel , De Première – Lijst, 51 x 71 cm. – 1989
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo Eissens - (1952-2015) - Ets , Zonder titel - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Eissens (1952) Nederlands (1952-2015) - Ets , Zonder titel - 1973
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 600!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop
TechniekPolaroid
Afmetingen21.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk kopen? Bied vanaf 600!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Jane Fonda” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 150!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Gesigneerde foto op dibond “Jane Fonda” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 150
John van Hezik - Ingelijst, Olieverf op doek, Stilleven – 1957 - 78 x 102 cm kopen? Bied vanaf 80!
John van Hezik (1923) Nederlands Ingelijst, Olieverf op doek, Stilleven – 1957 - 78 x 102 cm
Afmetingen78 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Bob van den Haspel - Ingelijst, acryl en zand op doek , met reliëf – Lijst, 60 x 50 cm. – 1994 kopen? Bied vanaf 100!
Bob van den Haspel (1940) Nederlands Ingelijst, acryl en zand op doek , met reliëf – Lijst, 60 x 50 cm. – 1994
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jeroen ten Berge - (1939-2012) - Zeefdruk , Zonder titel - 1984 kopen? Bied vanaf 35!
Jeroen ten Berge (1939) Nederlands (1939-2012) - Zeefdruk , Zonder titel - 1984
Afmetingen49 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Hapshash and the Coloured Coat - Pink Floyd , CIA v UFO , Concertposter - 1967 kopen? Bied vanaf 300!
Hapshash and the Coloured Coat (1960) Pink Floyd , CIA v UFO , Concertposter - 1967
Afmetingen76 x 51 cm (h x b)
€ 300
Feiko - Gemengde techniek op papier , Zonder titel – Ingelijst, 61 x 76 cm - 1986 kopen? Bied vanaf 50!
Feiko (1933-2015) Nederlands Gemengde techniek op papier , Zonder titel – Ingelijst, 61 x 76 cm - 1986
Afmetingen61 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Feiko - Ingelijst , Gemengde techniek , Pose – Lijst, 80 x 65 cm - 1985 kopen? Bied vanaf 100!
Feiko (1933-2015) Nederlands Ingelijst , Gemengde techniek , Pose – Lijst, 80 x 65 cm - 1985
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Annetje van Verseveld (1941) Nederlands Ets , Groot gezin - 1968
TechniekEts
Afmetingen54 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Abraham Krol - Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950 kopen? Bied vanaf 100!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950
TechniekEts
Afmetingen30 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Bessel Kok - Pastelkrijt , ‘Bloementuin’ – 1989 kopen? Bied vanaf 70!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Pastelkrijt , ‘Bloementuin’ – 1989
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Bessel Kok - Collage & pastelkrijt , The Repairman + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1986 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Collage & pastelkrijt , The Repairman + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1986
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Bessel Kok - Ingelijst, Collage & pastelkrijt , De Storm – 1987 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Ingelijst, Collage & pastelkrijt , De Storm – 1987
Afmetingen73 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Bessel Kok - Ingelijst, Collage & acrylverf , Metamorphosis + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1987 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Ingelijst, Collage & acrylverf , Metamorphosis + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1987
Afmetingen83 x 107 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Peter Leyenaar - (1923-2023) , Olieverf op doek , Zonder titel - 50 x 50 cm kopen? Bied vanaf 60!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Olieverf op doek , Zonder titel - 50 x 50 cm
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Peter Leyenaar - (1923-2023) , Acrylverf op karton , Figuren kopen? Bied vanaf 50!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Acrylverf op karton , Figuren
Afmetingen43.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 50
Peter Leyenaar - (1923-2023) , Olieverf op board, Aan het water - 1984 kopen? Bied vanaf 50!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Olieverf op board, Aan het water - 1984
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 50
Dirk Harting - Ingelijste pasteltekening , Op kantoor – 1954 - Lijst, 50 x 64 cm kopen? Bied vanaf 100!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Ingelijste pasteltekening , Op kantoor – 1954 - Lijst, 50 x 64 cm
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Roberto Caradonna (1953) Nederlands Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999
Afmetingen52.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm kopen? Bied vanaf 100!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Leo de Jong - (1931-2019) , Gemengde techniek met ‘gedicht’ , Nothing – 40 x 60 cm - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Leo de Jong (1931) Nederlands (1931-2019) , Gemengde techniek met ‘gedicht’ , Nothing – 40 x 60 cm - 1998
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!
Kees Gerritse (1940) Nederlands Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm
TechniekGouache
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Voets (1945) Nederlands Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977
Afmetingen58 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 60