kunst_ikhebje
  5. kunst_ikhebje

kunst_ikhebje

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

35 aangeboden items / 600 verkochte items

Peter Leyenaar - (1923-2023) , Acrylverf op karton , Figuren kopen? Bied vanaf 50!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Acrylverf op karton , Figuren
Afmetingen43.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 50
Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 80!
Panaite Chifu (1953) Roemeens Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990
Afmetingen104 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Feiko - Ingelijst , Gemengde techniek , Pose – Lijst, 80 x 65 cm - 1985 kopen? Bied vanaf 10!
Feiko (1933-2015) Nederlands Ingelijst , Gemengde techniek , Pose – Lijst, 80 x 65 cm - 1985
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Feiko - Gemengde techniek op papier , Zonder titel – Ingelijst, 61 x 76 cm - 1986 kopen? Bied vanaf 10!
Feiko (1933-2015) Nederlands Gemengde techniek op papier , Zonder titel – Ingelijst, 61 x 76 cm - 1986
Afmetingen61 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Bessel Kok - Ingelijst, Collage & acrylverf , Metamorphosis + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Ingelijst, Collage & acrylverf , Metamorphosis + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1987
Afmetingen83 x 107 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 50!
Kees Gerritse (1940) Nederlands Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm
TechniekGouache
Afmetingen51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde aquarel , Bosgezicht aan het water – Ingelijst , 59 x 74 cm. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Gesigneerde aquarel , Bosgezicht aan het water – Ingelijst , 59 x 74 cm.
TechniekAquarel
Afmetingen59 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Abraham Krol - Ontwerptekening + 2x ets , Zelfportret? kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Ontwerptekening + 2x ets , Zelfportret?
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Abraham Krol - Affiche , André Gide: Thésée - 1963 kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Affiche , André Gide: Thésée - 1963
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
€ 50
Bob van den Haspel - Ingelijst, acryl en zand op doek , met reliëf – Lijst, 60 x 50 cm. – 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Bob van den Haspel (1940) Nederlands Ingelijst, acryl en zand op doek , met reliëf – Lijst, 60 x 50 cm. – 1994
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Abraham Krol - Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950 kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Krol (1919-2005) Frans Pools Ets , Zonder titel – Nr. 22 van 75 - 1950
TechniekEts
Afmetingen30 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerrit Hendrik Breetvelt - Olieverf op jute , Landschap – Ingelijst, 72½ x 92½ cm - 1964 kopen? Bied vanaf 70!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Olieverf op jute , Landschap – Ingelijst, 72½ x 92½ cm - 1964
Afmetingen72.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Pepe Viteri - Ingelijst, Acrylverf op papier , ‘De Bus’ – 1993 – Lijst, 71½ x 91½ cm kopen? Bied vanaf 60!
Pepe Viteri (1954) Ecuadoraans Ingelijst, Acrylverf op papier , ‘De Bus’ – 1993 – Lijst, 71½ x 91½ cm
Afmetingen71.5 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Gerrit Hendrik Breetvelt - Olieverf op board , Bloem- en fruitstilleven – 83 x 83 cm - 1967 kopen? Bied vanaf 70!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Olieverf op board , Bloem- en fruitstilleven – 83 x 83 cm - 1967
Afmetingen83 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 70
Abelard Gesner - Ingelijst, Olieverf op doek , Vogels – Naïeve kunst - Lijst, 50 x 61 cm kopen? Bied vanaf 300!
Abelard Gesner (1922) Haïtiaans Ingelijst, Olieverf op doek , Vogels – Naïeve kunst - Lijst, 50 x 61 cm
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Neculai Ciochină - Ingelijst, Olieverf op karton , Wintergezicht in Roemenië kopen? Bied vanaf 100!
Neculai Ciochină (1933) Roemeens Ingelijst, Olieverf op karton , Wintergezicht in Roemenië
Afmetingen57 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 100
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Muzikanten” + gesigneerd boek - 90 x 60 cm kopen? Bied vanaf 150!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Gesigneerde foto op dibond “Muzikanten” + gesigneerd boek - 90 x 60 cm
TechniekC-Print
Afmetingen90 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 150
Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Schoenen poetsen” + gesigneerd fotoboek kopen? Bied vanaf 125!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Gesigneerde foto op dibond “Schoenen poetsen” + gesigneerd fotoboek
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 125
Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Cayon Colorado River” + gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 125!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Gesigneerde foto op dibond “Cayon Colorado River” + gesigneerd boek
TechniekC-Print
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 125
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop
TechniekPolaroid
Afmetingen21.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Hapshash and the Coloured Coat - Pink Floyd , CIA v UFO , Concertposter - 1967 kopen? Bied vanaf 250!
Hapshash and the Coloured Coat (1960) Pink Floyd , CIA v UFO , Concertposter - 1967
Afmetingen76 x 51 cm (h x b)
€ 250
Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Roberto Caradonna (1953) Nederlands Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999
Afmetingen52.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Peter Leyenaar - (1923-2023) , Olieverf op board, Aan het water - 1984 kopen? Bied vanaf 50!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Olieverf op board, Aan het water - 1984
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 50
Peter Leyenaar - (1923-2023) , Olieverf op doek , Zonder titel - 50 x 50 cm kopen? Bied vanaf 60!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Olieverf op doek , Zonder titel - 50 x 50 cm
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Bessel Kok - Collage & pastelkrijt , The Repairman + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1986 kopen? Bied vanaf 100!
Bessel Kok (1927-1991) Nederlands Collage & pastelkrijt , The Repairman + Boek ‘Bedrijf in beeld’ – 1986
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Annetje van Verseveld (1941) Nederlands Ets , Groot gezin - 1968
TechniekEts
Afmetingen54 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jeroen ten Berge - (1939-2012) - Zeefdruk , Zonder titel - 1984 kopen? Bied vanaf 35!
Jeroen ten Berge (1939) Nederlands (1939-2012) - Zeefdruk , Zonder titel - 1984
Afmetingen49 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
John van Hezik - Ingelijst, Olieverf op doek, Stilleven – 1957 - 78 x 102 cm kopen? Bied vanaf 80!
John van Hezik (1923) Nederlands Ingelijst, Olieverf op doek, Stilleven – 1957 - 78 x 102 cm
Afmetingen78 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Jane Fonda” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 150!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Gesigneerde foto op dibond “Jane Fonda” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm
TechniekC-Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
€ 150
Roland Fernhout - Ingelijst, acryl op paneel , De Première – Lijst, 51 x 71 cm. – 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Roland Fernhout (1962) Nederlands Ingelijst, acryl op paneel , De Première – Lijst, 51 x 71 cm. – 1989
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50