kunst_ikhebje
  5. kunst_ikhebje

kunst_ikhebje

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

19 aangeboden items / 2887 verkochte items

FA. (83 x Favoriet)
19 aangeboden items door deze verkoper
Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Ingelijst & groot , Pastel & acryl, Can Can danseressen in Parijs

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen80 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 40!
Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm.

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1997
TechniekC-Print
Afmetingen56 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Geboorte-huis Beethoven in Bonn kopen? Bied vanaf 40!
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Geboorte-huis Beethoven in Bonn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 40!
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower kopen? Bied vanaf 50!
Terry McKivragan - Ingelijst, Acrylverf op paneel , Sun on Canary Wharf Tower

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen49 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 1!
Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm kopen? Bied vanaf 1!
Anton Heyboer - Acrylverf , Moeder, vader en kind – Ingelijst, 101 x 71 cm

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corstiaan de Vries - Ingelijste (kleur)potlood-tekening , Portret met veren – 50 x 100 cm kopen? Bied vanaf 1!
Corstiaan de Vries - Ingelijste (kleur)potlood-tekening , Portret met veren – 50 x 100 cm

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekPotlood
Afmetingen63 cm x 113 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hendrik Johannes Haverman - Litho in de originele lijst, Oosterse markt in Tanger - 1895 kopen? Bied vanaf 1!
Hendrik Johannes Haverman - Litho in de originele lijst, Oosterse markt in Tanger - 1895

Prenten voor 1900

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1895
TechniekLitho
Afmetingen36.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Paul Marsman - Zeefdruk & Horloge , Things to do & Watch me! – 2007 kopen? Bied vanaf 1!
Jean Paul Marsman - Zeefdruk & Horloge , Things to do & Watch me! – 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2007
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Leo Spindelaar - Zeefdruk op dik papier , Hoofden, abstract – 60 x 60 cm kopen? Bied vanaf 40!
Leo Spindelaar - Zeefdruk op dik papier , Hoofden, abstract – 60 x 60 cm

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen70.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Frits Müller - Map met 15 Politieke Prenten , Print Gallery, Pieter Brattinga - 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Frits Müller - Map met 15 Politieke Prenten , Print Gallery, Pieter Brattinga - 1982

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen60 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Shraga Weil - Zeefdruk , ingelijst , "Phoenix Bird" kopen? Bied vanaf 100!
Shraga Weil - Zeefdruk , ingelijst , "Phoenix Bird"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen90 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Fon Klement - 3-Luik van de hardboard ‘blokken’ van de boardsnede ‘Ferondite’ – ca.1970 kopen? Bied vanaf 70!
Fon Klement - 3-Luik van de hardboard ‘blokken’ van de boardsnede ‘Ferondite’ – ca.1970

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1970
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Aftersale
Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 50!
Jan Hopman - Ingelijst, olieverf op doek, Zeegezicht

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen47 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1992
Afmetingen130 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Peter Klashorst - Acrylverf op doek op houten frame , “Portret, Krullend haar” – 60 x 105 cm -2018 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Klashorst - Acrylverf op doek op houten frame , “Portret, Krullend haar” – 60 x 105 cm -2018

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2018
Afmetingen60 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993 kopen? Bied vanaf 5000!
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1993
Afmetingen138 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen102 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst