Een werk uit 2015 van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957). -Techniek: Een combinatie van collage en acrylverf op doek, opgespannen op een houten spieraam. -Gesigneerd en gedateerd rechtsmidden in het werk. Ook gesigneerd op de achterkant van het doek. -Afmetingen: 199 x 149 x 2½ cm. -Herkomst: Uit een collectie werken die de kunstenaar in 2015 maakte. -Conditie: In goede staat met wat slijtplekjes. Op de foto’s zijn de kartonnen hoekbeschermers te zien. Deze zijn nuttig voor het vervoer van het werk en zijn eenvoudig te verwijderen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Wij bieden nog meer werk van Peter Klashorst ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.
Afhandeling: -Het werk kan, op afspraak, worden afgehaald in Aalsmeer. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Vanwege het formaat kan dit werk NIET per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Aalsmeer te komen.
Goed
In goede staat met wat slijtplekjes. Op de foto’s zijn de kartonnen hoekbeschermers te zien. Deze zijn nuttig voor het vervoer van het werk en zijn eenvoudig te verwijderen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalsmeer, Nederland
koeriersdienst