Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999

Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!Roberto Caradonna - Ingelijst keramisch tegeltableau , Raccontiamo La Verita ai nostri Figli – 1999 kopen? Bied vanaf 60!
  • Roberto Caradonna (1953)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1999
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst52.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst keramisch tegeltableau uit 1999 van de Nederlandse kunstenaar Roberto Caradonna (1953), getiteld “Raccontiamo La Verita ai nostri Figli” (“Laten we de waarheid vertellen aan onze kinderen”).
    Het tableau bestaat uit 6 tegels. Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
    -Gesigneerd en gedateerd aan de onderrand van de tegels en ook gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 52½ x 72½ x 2½ cm. Beeld, 30 x 45 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Het werk kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Roberto Caradonna (1953), geboren in Tarente, een stad in Zuid-Italië, schilder, beeldend kunstenaar.
    Sinds 1979 woont en werkt hij in Amsterdam.
    Roberto Caradonna: “Voor mij is het relevant dat ik sterk de behoefte voel om van mens tot mens te praten over de mens. De techniek is hierbij belangrijk maar niet bepalend.
    Heeft een kunstenaar een missie? Vanuit mijn gezichtspunt wel!
    Soms ben ik een soort verslaggever, een reporter die de sociale omgeving verbeeldt.
    Kunnen wij een betere maatschappij opbouwen? Kunnen wij de mens uit zijn geïsoleerde en vereenzaamde positie laten komen en meer verbinding creëren met zichzelf, de natuur en met elkaar?’’
    Voor meer informatie over de kunstenaar: https://www.robertocaradonna.com

    Afhandeling: Let op a.u.b.
    -Het ingelijste werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. het formaat en de kwetsbaarheid van de tegels en de glasplaat.
    -Het werk kan NIET per post worden verzonden.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat.
    Het werk kan zo aan de muur.

Roberto Caradonna (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
592 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
72.5 cm
52.5 cm
45 cm
30 cm
Starttijd4-3-2024 om 10:58
Eindtijd9-3-2024 om 15:48
Openingsbod € 60
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland