Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop

Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 500!
  • Miles Aldridge (1964)
Type kunstwerkFotografie
TechniekPolaroid
IngelijstIngelijst
Afmetingen8.5 x 11 cm (h x b)
Incl. lijst21.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOplage: 1 (Unicum)
  • Een ingelijste Polaroid foto van de Engelse fotograaf Miles Aldridge (1964).
    -Gesigneerd met zwarte stift en ingelijst in een houten baklijst met glasplaat. Ingelijst door “L'Encadreur”, Kerkstraat, Amsterdam.
    -Afmeting: Lijst, 21½ x 24 cm. Blad, 8½ x 11 cm. Beeld/foto, 6 x 6 cm.
    -Herkomst: Uit de kunstcollectie van de Nederlandse decor- en kostuumontwerper Jan Aarntzen (1950).
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

  • (Wij bieden nog een Polaroidfoto van Miles Aldridge ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

  • Informatie over de fotograaf:
    Miles Aldridge (1964) is een van de meest gevierde fotografen van Groot-Brittannië.
    Hij regisseerde muziekvideo's en werkte als modefotograaf voor internationale tijdschriften en kranten, waaronder de Amerikaanse en Italiaanse Vogue, The New Yorker en The New York Times. Hij heeft gedurende zijn carrière met tal van modeontwerpers gewerkt, waaronder Yves Saint Laurent en Karl Lagerfeld.
    Zijn werk staat bekend om zijn levendige kleuren, uitvoerig vormgegeven decorontwerp en een sterk gevoel voor filmische vertelling. Zijn foto's gaan over het surrealistische, en over het mengen van het alledaagse met glamour en erotiek. In zijn werk put Aldridge uit een scala aan invloeden, van filmmakers als David Lynch, Alfred Hitchcock en Federico Fellini tot fotograaf Richard Avedon en bewegingen als pop-art en psychedelia.
    Een grote overzichtstentoonstelling van zijn foto's werd gehouden in 2013 in Somerset House, Londen. Werk van Miles Aldridge bevindt zich in de collecties van de National Portrait Gallery, Londen, het Victoria and Albert Museum, Londen, het International Center of Photography, New York en de Fondation Carmignac en de Nicola Erni Collection.

    -De ingelijste Polaroidfoto kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -De ingelijste Polaroidfoto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Kan zo aan de muur.

Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Miles Aldridge (1964)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
592 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
24 cm
21.5 cm
11 cm
8.5 cm
Starttijd8-4-2024 om 16:20
Eindtijd22-4-2024 om 20:11
Openingsbod € 500
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland