3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7843 kunstwerken aangeboden
Sonja Noppen - Portet broer van theodimus kopen? Bied vanaf 50!
Sonja Noppen - Portet broer van theodimusTekening / Aquarel
Geplaatst doorMichellekraan
Jaartal1975
TechniekHoutskool
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Mieke Burgers-Witteveen - Drie kleuters aan tafel kopen? Bied vanaf 25!
Mieke Burgers-Witteveen - Drie kleuters aan tafelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorleeuwtje
Jaartal1966
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A.K. Kaiser Porzellan - West-Germany, 'Ming'-serie, set cachepots kopen? Bied vanaf 60!
A.K. Kaiser Porzellan - West-Germany, 'Ming'-serie, set cachepotsGlas / Keramiek
Geplaatst doorMruih
Jaartal1970
Afmetingen18.0 cm x 18.0 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Johan van Oord - Gemengde techniek op een kaart kopen? Bied vanaf 52!
Johan van Oord - Gemengde techniek op een kaartTekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
TechniekAquarel
Afmetingen16 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerhard Andrees - e.a: drie affiches Joan Miró + lithografie Gerhard Andrées: Perspektivrahmen kopen? Bied vanaf 24!
Gerhard Andrees - e.a: drie affiches Joan Miró + lithografie Gerhard Andrées: PerspektivrahmenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Venini - Fulvio Bianconi - blauwe vaas kopen? Bied vanaf 215!
Venini - Fulvio Bianconi - blauwe vaasGlas / Keramiek
Geplaatst doorestrel4
Afmetingen27.5 cm x 15 cm (h x b)
Gewicht2250 g
GesigneerdOngemerkt
Armando - Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier: Benen kopen? Bied vanaf 89!
Armando - Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier: BenenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - " Amarillis " - kleurengiclee - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Bruni - " Amarillis " - kleurengiclee - handgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbarb52
TechniekGiclée
Afmetingen61.0 cm x 46.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Hastaire - Handgesigneerde lithografie: Sphinx jaune kopen? Bied vanaf 18!
Claude Hastaire - Handgesigneerde lithografie: Sphinx jauneGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hugo Brouwer - Klokkenmaker kopen? Bied vanaf 15!
Hugo Brouwer - KlokkenmakerSchilderij
Geplaatst doorEllisernst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Kantcho Kanev - zonder titelSchilderij
Geplaatst doorArtimpressie
Jaartal2022
Afmetingen18.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorArtimpressie
Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Bout - Compositie met schaal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Rien Bout - Compositie met schaal, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1989
Afmetingen55 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mambila - 221222 - statuary ntadi mboma or solongo noqui african - Angola kopen? Bied vanaf 95!
Mambila - 221222 - statuary ntadi mboma or solongo noqui african - AngolaEtnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen11 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Bakongo - 230109 - Old African double face Head Mask from the Mende People - Liberia. kopen? Bied vanaf 95!
Bakongo - 230109 - Old African double face Head Mask from the Mende People - Liberia.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen11 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
Francien Krieg - Floating happiness kopen? Bied vanaf 200!
Francien Krieg - Floating happinessGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArnolammers
Jaartal2023
TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!
Hannes Postma - Gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Courtin - Litho - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Pierre Courtin - Litho - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
TechniekLitho
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mende - 230109 - Old African double face Head Mask from the Mende People - Liberia. kopen? Bied vanaf 175!
Mende - 230109 - Old African double face Head Mask from the Mende People - Liberia.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen28 cm x 26 cm x 26 cm (h x b x d)
Peter Westen - 6 symbolen in één - collage met etsen kopen? Bied vanaf 50!
Peter Westen - 6 symbolen in één - collage met etsenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloft
Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronald Tolman - Drie figuren in gele kamer, aquatint ets (kleine oplage, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman - Drie figuren in gele kamer, aquatint ets (kleine oplage, netjes ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kantcho Kanev - Hymn 2 kopen? Bied vanaf 50!
Kantcho Kanev - Hymn 2Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpierre85
Jaartal1997
Afmetingen62 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin van Wordragen - De Familie kopen? Bied vanaf 50!
Martin van Wordragen - De FamilieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpierre85
Afmetingen80 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Igbo - 220254 - African IGBO Mask - Nigeria. kopen? Bied vanaf 45!
Igbo - 220254 - African IGBO Mask - Nigeria.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen33 cm x 21 cm x 21 cm (h x b x d)
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2009
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ari Stolk - 6 Juwelen kopen? Bied vanaf 450!
Ari Stolk - 6 JuwelenSchilderij
Geplaatst doorMoWoCos
Jaartal2008
Afmetingen43 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!
Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doortakamine
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen54.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marinus Fuit - Ets: Tram - 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Marinus Fuit - Ets: Tram - 1985Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
Afmetingen30.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Matena - Twee zeefdrukken: De meisjes van het station - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Dick Matena - Twee zeefdrukken: De meisjes van het station - 1991Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
Afmetingen21 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vincent van Ojen - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Vincent van Ojen - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPrivateartcollector
Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1991
GesigneerdHandgesigneerd
18k gouden slagring bezet met saffier en briljant en single cut geslepen diamant kopen? Bied vanaf 265!
18k gouden slagring bezet met saffier en briljant en single cut geslepen diamantSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.54 cm x 1.5 cm (h x b)
Gewicht2.9 g
GesigneerdBuitenlands keur
Nikolaas Eekman - La petite Charrette kopen? Bied vanaf 50!
Nikolaas Eekman - La petite CharretteGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorh-g-art
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP III kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP IIIGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans1951
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in BonnGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunst_ikhebje
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Belleke Dolhain - Litho: Kerkhof - 1966 kopen? Bied vanaf 69!
Belleke Dolhain - Litho: Kerkhof - 1966Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Verstijnen - motorrijder kopen? Bied vanaf 50!
Ad Verstijnen - motorrijderGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorNanoEyes
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - Ets - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene - Ets - 1989Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst