Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990

Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!
Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 100!
  • Panaite Chifu (1953)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst104 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot ingelijst werk uit 1990 van de Roemeense kunstenaar Panaite Chivu (1953).
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld op de achterkant van het papier.
    -Ingelijst in een eenvoudige houten lijst met plexiglasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 104 x 75 x 3 cm. Blad, 90 x 58 cm.
    -Herkomst: Uit een kunstcollectie.
    -Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en de plexiglasplaat heeft slijtplekken en krassen.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Panaite Chifu, geboren 24 mei 1953 in Silistea Gumesti (Roemenië) is een Roemeense beeldhouwer en schilder.
    -Opleiding: Institutul de Arte Plastice “N.Grigorescu”: het Instituut voor schone Kunsten in Boekarest. Hij studeerde in 1979 af aan de afdeling Beeldhouwkunst.
    Een beeld van Panaite Civu staat in de Burg. H.G. van Kempensingel in Woerden (zie de 13e foto).
    Zie ook de 14e en 15e foto voor een expositie van de kunstenaar.

    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken en de plexiglasplaat heeft slijtplekken en krassen.
    Kan zo aan de muur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Panaite Chifu (1953)

Roemeens Roemeens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
592 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
75 cm
104 cm
58 cm
90 cm
Openingsbod € 100
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd29-4-2024 om 10:58
Eindtijd11-5-2024 om 16:00