3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8180 kunstwerken aangeboden
Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!
Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum IIISchilderij

Geplaatst doorbroekhuis

Jaartal2021
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Broekhuis - Materie Universe II kopen? Bied vanaf 125!
Roland Broekhuis - Materie Universe IISchilderij

Geplaatst doorbroekhuis

Jaartal2021
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - VaasjeGlas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Afmetingen24 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Metten Koornstra - landschap kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra - landschapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorgispen

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Nieuwendijk - Lowlands for ever 3 kopen? Bied vanaf 155!
Peter Nieuwendijk - Lowlands for ever 3Schilderij

Geplaatst doorPCLR

Jaartal2003
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krijn van de Werken - Faun kopen? Bied vanaf 150!
Krijn van de Werken - FaunSchilderij

Geplaatst doorJbuijs

Jaartal2002
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Krijn van de Werken - Flora (Godin van de bloemen en de lente) kopen? Bied vanaf 150!
Krijn van de Werken - Flora (Godin van de bloemen en de lente)Schilderij

Geplaatst doorJbuijs

Jaartal2012
Afmetingen110 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Houweling - Roos 18Fotografie

Geplaatst doorArtzaanstad

Jaartal2005
TechniekC-Print
Afmetingen78 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldieren kopen? Bied vanaf 50!
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldierenGlas / Keramiek

Geplaatst doorOzogoed

Afmetingen5.5 cm x 21 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1140 g
GesigneerdOngemerkt
Jaap Hartman - Doedelzak speler en man met drinkbeker kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hartman - Doedelzak speler en man met drinkbekerBeeld / Object

Geplaatst doorWijffie

TechniekBrons
Afmetingen18 cm x 8 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jan Hofman - Ets 9/25 van Jan Hofman eigen druk kopen? Bied vanaf 50!
Jan Hofman - Ets 9/25 van Jan Hofman eigen drukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorrpahollander

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen67 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!
Mohammed Quraish - Flying IGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtzaanstad

Jaartal2004
Afmetingen63 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Spijkerman - zonder titelSchilderij

Geplaatst doorPrivateartcollector

Afmetingen58 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Manders - B9642 - Gezicht op de watertoren van Son en Breugel kopen? Bied vanaf 200!
Frans Manders - B9642 - Gezicht op de watertoren van Son en BreugelSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!
Olivier Beijn - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin' kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin'Affiches

Geplaatst doorIngridVolkersz

Jaartal1989
Afmetingen96.5 cm x 70.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - I'm a King Bee kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - I'm a King BeeGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Erna van Mondfrans - Mooie Pastel/Gouache - "Zeeuws Vlaanderen" - 2012 - professioneel ingelijst kopen? Bied vanaf 53!
Erna van Mondfrans - Mooie Pastel/Gouache - "Zeeuws Vlaanderen" - 2012 - professioneel ingelijstSchilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal2012
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Vrouw, hond en vogelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anna Mes - Handgkleurde Lithografie - de ontmoeting - oplage 200 - gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 22!
Anna Mes - Handgkleurde Lithografie - de ontmoeting - oplage 200 - gesigneerd en ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Rensburg - Groenplaats Antwerpen kopen? Bied vanaf 65!
Eugene Rensburg - Groenplaats AntwerpenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKoenKool

TechniekEts
Afmetingen63 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 60!
Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek-Schilderij

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Handgesigneerd Lithografie "La Rue", kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Handgesigneerd Lithografie "La Rue",Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Vrolijke koeien zeefdruk- kopen? Bied vanaf 70!
Peter Diem - Vrolijke koeien zeefdruk-Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aarde kopen? Bied vanaf 30!
Yolande Brouwers - Dans tussen hemel en aardeGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piotr Konkel - ZT III kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel - ZT IIIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKuipersB

Afmetingen128 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - Landschap met waarschuwing kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Riel - Landschap met waarschuwingSchilderij

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1982
Afmetingen68 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh kopen? Bied vanaf 230!
Corneille - Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal2008
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Landscape (12) kopen? Bied vanaf 125!
Ad van Riel - Landscape (12)Schilderij

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2021
Afmetingen34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982 kopen? Bied vanaf 25!
Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Engels - Sky EventGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1972
TechniekMonotype
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappelsSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1929
Afmetingen38.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Moerkerk - 6 tekeningen kopen? Bied vanaf 85!
Herman Moerkerk - 6 tekeningenTekening / Aquarel

Geplaatst doordaafse

TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ruurd Hallema - En Balance kopen? Bied vanaf 250!
Ruurd Hallema - En BalanceBeeld / Object

Geplaatst doornulag1

Jaartal2001
TechniekBrons
Afmetingen24.5 cm x 22 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht1070 g
GesigneerdHandgesigneerd
Is. van Mens - La veille du marché - Ets kopen? Bied vanaf 100!
Is. van Mens - La veille du marché - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 40!
Lia van Leeuwen - VisereGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Peter van den Berg - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Angelo Manca - Giornata ... kopen? Bied vanaf 250!
Angelo Manca - Giornata ...Schilderij

Geplaatst doorserARTE

Jaartal2007
Afmetingen27 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - ZwartkrijttekeningTekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
14 karaat Geelgouden  collier met hanger kopen? Bied vanaf 380!
14 karaat Geelgouden collier met hangerSieraden

Geplaatst doorNellyN

TechniekGoud
Afmetingen47.7 cm x 0.4 cm x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht7.8 g
GesigneerdNederlands keur
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 200!
Cole Morgan - Like father, like sonGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CATPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Peter van Drumpt - zonder titelTekening / Aquarel

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Maskers kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - MaskersBeeld / Object

Geplaatst doorWilDijkstra

Jaartal1963
TechniekHout
Afmetingen96 cm x 14 cm x 0 cm (h x b x d)
Giorgio DeChirico - "O" kopen? Bied vanaf 50!
Giorgio DeChirico - "O"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1973
TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst