3. items
  5. Land

Engeland Engeland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Engels.

Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE SLEDGE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE SLEDGE Handgesigneerd.
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Bernard Rooke - Cilindrische vaas kopen? Bied vanaf 150!
Bernard Rooke (1938) Engels Cilindrische vaas
Afmetingen19 x 10 cm (h x b)
Gewicht1105 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Graham Dean - Small Current kopen? Bied vanaf 450!
Graham Dean (1951) Engels Small Current
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Richard Hall - Weatherline Horse kopen? Bied vanaf 50!
Richard Hall (1952) Engels Weatherline Horse
Afmetingen72 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Richard Hall - Weatherline Cow kopen? Bied vanaf 50!
Richard Hall (1952) Engels Weatherline Cow
Afmetingen72 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Charles George Lewis - "The Cheshire Hunt" ,1842 kopen? Bied vanaf 150!
Charles George Lewis (1808-1880) Engels "The Cheshire Hunt" ,1842
Afmetingen86 x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Allan Morgan - Highland Shore kopen? Bied vanaf 25!
Allan Morgan (1952) Engels Highland Shore
TechniekLitho
Afmetingen57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Ben Maile - Eastgate Clock - Chester kopen? Bied vanaf 125!
Ben Maile (1922-2017) Engels Eastgate Clock - Chester
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CIRCUS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CIRCUS Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho HORSE in MONGOLIA
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
George William Mote - Landschap met Vee kopen? Bied vanaf 500!
George William Mote (1832-1909) Engels Landschap met Vee
Afmetingen100 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Michael Harris - Attenuated flesvaas kopen? Bied vanaf 300!
Michael Harris (1933-1994) Maltees Engels Attenuated flesvaas
Afmetingen47.5 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Charles Howard Hodges - kostbare grote mezzotint (!) uit 1802, naar Rembrandt 1633 kopen? Bied vanaf 295!
Charles Howard Hodges (1764-1837) Nederlands Engels kostbare grote mezzotint (!) uit 1802, naar Rembrandt 1633
TechniekEts
Afmetingen50 x 69 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 295
John Doyle - The Lament of Lord Bags - handgekleurde lithografie 1827 kopen? Bied vanaf 120!
John Doyle (1797-1868) Engels The Lament of Lord Bags - handgekleurde lithografie 1827
TechniekHandgekleurd
Afmetingen47 x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 120
George Childs - Prachtig werk met zegel , zie foto’s kopen? Bied vanaf 50!
George Childs (1800-1875) Engels Prachtig werk met zegel , zie foto’s
TechniekHandgekleurd
Afmetingen44 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Robert Batty - Een litho gemaakt door T. Jeavons van een schilderij door Batty kopen? Bied vanaf 50!
Robert Batty (1789-1848) Engels Een litho gemaakt door T. Jeavons van een schilderij door Batty
TechniekLitho
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Julie Held - The journey #5 kopen? Bied vanaf 150!
Julie Held (1958) Engels The journey #5
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
George Moutard Woodward - Karikatuur I - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 65!
George Moutard Woodward (1760-1809) Engels Karikatuur I - 18e eeuw
TechniekEts
Afmetingen22.5 x 23.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 65
Francis Wheatley - Hot spice gingerbread & moaking hots kopen? Bied vanaf 15!
Francis Wheatley (1747-1801) Engels Hot spice gingerbread & moaking hots
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 22.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Peter Smith - Play Time kopen? Bied vanaf 215!
Peter Smith (1967) Engels Play Time
TechniekOverig
Afmetingen17 x 16 x 17 cm (h x b x d)
€ 215
Don Vaughan - Klassieke kunst kopen? Bied vanaf 75!
Don Vaughan (1916) Engels Klassieke kunst
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 75
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop kopen? Bied vanaf 600!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw met pop
TechniekPolaroid
Afmetingen21.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Miles Aldridge - Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk kopen? Bied vanaf 600!
Miles Aldridge (1964) Engels Ingelijste en gesigneerde Polaroid-foto , Vrouw in witte jurk
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Robert Del Naja - Helgoland (oranje glitter) kopen? Bied vanaf 400!
Robert Del Naja (1966) Engels Helgoland (oranje glitter)
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Jimmy Nelson - Samburu, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Samburu, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
TechniekPortfolio
Afmetingen55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
John Stezaker - Blind kopen? Bied vanaf 1350!
John Stezaker (1949) Engels Blind
TechniekC-Print
Afmetingen45 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.350
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho WORKING HORSES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho WORKING HORSES Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jay Kaes - Trespassing kopen? Bied vanaf 95!
Jay Kaes (1985) Spaans Engels Trespassing
Afmetingen19 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Jay Kaes - An other view kopen? Bied vanaf 95!
Jay Kaes (1985) Spaans Engels An other view
Afmetingen19 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Charles James Keats - stadsgezicht met stadspoort en soldaten kopen? Bied vanaf 65!
Charles James Keats (1856-1934) Engels stadsgezicht met stadspoort en soldaten
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 65
Mick Cawston - Ree in het struikgewas kopen? Bied vanaf 250!
Mick Cawston (1959-2006) Engels Ree in het struikgewas
Afmetingen53 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!
Tom Hunter (1965) Engels `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
TechniekPortfolio
Afmetingen55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
David Hamilton - "Twenty-Five years of an Artist" - Drucksigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
David Hamilton (1933-2016) Engels "Vijfentwintig jaar kunstenaar" - Drucksigniert
TechniekC-Print
Afmetingen24 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
George Moutard Woodward - Karikatuur II - 18e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
George Moutard Woodward (1760-1809) Engels Karikatuur II - 18e eeuw
TechniekEts
IngelijstIngelijst
€ 50
Walter Farndon - Herfst in berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 550!
Walter Farndon (1876-1964) Amerikaans Engels Herfst in berglandschap met rivier
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 550
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the Rear kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the Rear
TechniekGravure
Afmetingen88 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Robert Dodd - Victory of Trafalgar, in the V.AN. kopen? Bied vanaf 700!
Robert Dodd (1748-1815) Engels Victory of Trafalgar, in the V.AN.
TechniekGravure
Afmetingen88 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Terry O'Neill - Naomi Campbell, New York, August 1991 kopen? Bied vanaf 100!
Terry O'Neill (1938-2019) Engels Naomi Campbell
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Maurice Cockrill - Venus and Mars kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Cockrill (1936-2013) Engels Venus and Mars
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen49 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225