Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.

Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
  • Jimmy Nelson (1967)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2013
TechniekPortfolio
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde foto "Kazakhs"
plus  Collectors Edition van XL Art Book ”Before They Pass Away”
van de beroemde Britse fotograaf Jimmy Nelson.

Deze Foto & Collectors Edition is overal uitverkocht ( 1999 Euro )

De roem van Jimmy Nelson is sinds deze uitgave (2013)  zeer gestegen.

Anno 2023 worden zijn (wat grotere) foto’s verkocht vanaf 10.000 Euro ! !

Prachtige ingelijste foto getiteld : "Kazakhs - Mongolia"
Gesigneerd
Professioneel ingelijst in wit houten box lijst met passe-partout
onder uv-werend plexiglas.
Maat lijst 66 x 55 cm
Op de achterkant van de foto is de signatuur zichtbaar door venster.

Hierbij prachtige slipcase met genummerde, gesigneerde Collector’s Edition van het XL Artbook ”Before They Pass Away”.

Bij dit boek zijn slechts (de eerste) 100 stuks (van de totale editie van 500) voorzien van een gesigneerde foto. Zoals bijgaand
Hardcover in prachtige met suede gestoffeerde slipcase
gesigneerd & genummerd (49/500)
Collector's Edition
Uitgeverij : teNeues 2013
423 pagina`s vol kleurafbeeldingen
Tekst in Engels, Duits, Frans
Slipcase : 40 x 31 x 9 cm.

»Before They Pass Away« won GOUD bij de Duitse Fotoboekprijs 2014.
In zijn fotoboek »Before They Pass Away« portretteert de beroemde Britse fotograaf Jimmy Nelson de manier van leven van de laatst overgebleven volkeren, die erin slagen hun traditionele gewoonten in stand te houden in een geglobaliseerde wereld. Jimmy Nelson presenteert ons niet alleen verbluffende beelden van gewoonten en artefacten, maar ook gevoelige portretten van mensen die bewaarders zijn geworden van een cultuur waarvan zij - en wij - hopen dat ze die in al haar glorie aan toekomstige generaties zullen doorgeven.
De epische portretten van de fotograaf tonen deze waardige erfgenamen van eeuwenoude tradities in al hun glorie.

Foto en boek in zeer goede conditie
z.g.a.n.
Boek in originele verpakking
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

z.g.a.n.
Boek in originele verpakking
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Jimmy Nelson (1967)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
66 cm
55 cm
40 cm
30 cm
Starttijd7-4-2024 om 17:15
Eindtijd22-4-2024 om 22:03
Openingsbod € 1.390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland