Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home

Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!
Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!
  • Tom Hunter (1965)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1996
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40.4 x 48.3 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOplage van slechts 25 !!
Tom Hunter - Prachtige ingelijste foto getiteld "Girl in the Bus “ uit Traveller Serie

Collectors Edition Artbook The Way Home

Deze foto heeft een oplage van slechts 25 exemplaren !
Foto is op de achterzijde gesigneerd, genummerd, gedateerd & getiteld
Op de achterzijde zichtbaar door een venster.

Met dit werk werd Tom Hunter (*1965 in Dorset) eind jaren negentig internationaal beroemd. Op de foto de bewoner van een woonwagen; haar schattige eenkamerwoning laat ons zien hoe exorbitant de verwachtingen van vandaag eigenlijk zijn.

Professioneel fraai ingelijst - zie svp detail foto`s -
in een op maat gemaakte dik wit (zuurvrij) passe-partout,
In een exclusieve, handgemaakte, diepe metalen lijst (Nielsen)
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat lijst : 52 x 72 cm
Foto : 40.4 x 48.3 cm

Hierbij prachtige genummerde, gesigneerde Collector’s Edition van het XL Artbook ”The Way Home”.
XL Art Book ”The Way Home”
Hardcover
gesigneerd & genummerd
Collector's Edition
Uitgeverij : Hatje Cantz
200 pagina`s vol kleurafbeeldingen
Tekst in Engels
30 x 26 cm.
Boek is z.g.a.n. met originele verpakking

De minutieus gecomponeerde, schilderkunstige taferelen van Tom Hunter (*1965 in Dorset) werken op verschillende niveaus: ten eerste verwijst hij naar belangrijke schilderijen uit de kunstgeschiedenis; voor een ander vertelt hij ons verhalen over onze tijd - verhalen die allemaal plaatsvinden in de Londense wijk Hackney, waar Hunter woont. Zijn bekendste foto is misschien wel die van een jonge vrouw in een decor dat verwijst naar Vermeers Brieflezend meisje bij een open raam. Op de foto van Hunter is echter een vrouw te zien die een bezitsbevel leest - een buurvrouw uit de plaats van de kraker die net een ontruimingsbevel heeft ontvangen. Het werk trok zoveel aandacht van de media dat de ontruiming uiteindelijk nooit heeft plaatsgevonden.

Werk is in zeer goede conditie
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,00

Tom Hunter (1965)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
70 cm
50 cm
48.3 cm
40.4 cm
Starttijd7-4-2024 om 17:12
Eindtijd22-4-2024 om 22:11
Openingsbod € 690
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland