Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Een groot en vroeg werk (uit 1979) van de Nederlandse kunstenares Olga Schnitker. Getiteld: “The End of the Line”.
Handgesigneerd, genummerd en gedateerd met potlood en ingelijst in een grote, zware houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gemaakt in een oplage van 8 exemplaren. Dit is nr 4. Een eigen druk van de kunstenaar.
Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 62 x 45 cm.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes. De kartonnen achterplaat heeft een scheurtje aan de onderrand.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Olga Veer-Schnitker, fotograaf en schilder.
Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Arnhem). Afgestudeerd in 1976.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, Parijs, Zagreb, Brussel, Munchen en Yaoundé (Kameroen).
Momenteel woont en werkt Olga Schnitker in Parijs.
Voor meer informatie over deze kunstenaar: www.olgaschnitker.eu
Titel: “The End of the Line”. Staat vermeld op de achterkant.
Kunstenaar: Olga Schnitker.
Techniek: Litho.
Jaartal: 1979.
Ingelijst: Ingelijst in een grote, zware houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Gemaakt in een oplage van 8 exemplaren. Dit is nr 4. Een eigen druk van de kunstenaar.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 16-9-2016 at 21:38 |
End time | 26-9-2016 at 11:35 |