Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een groot en vroeg werk (uit 1979) van de Nederlandse kunstenares Olga Schnitker. Getiteld: “The End of the Line”.
Handgesigneerd, genummerd en gedateerd met potlood en ingelijst in een grote, zware houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gemaakt in een oplage van 8 exemplaren. Dit is nr 4. Een eigen druk van de kunstenaar.
Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 62 x 45 cm.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes. De kartonnen achterplaat heeft een scheurtje aan de onderrand.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Olga Veer-Schnitker, fotograaf en schilder.
Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Arnhem). Afgestudeerd in 1976.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, Parijs, Zagreb, Brussel, Munchen en Yaoundé (Kameroen).
Momenteel woont en werkt Olga Schnitker in Parijs.
Voor meer informatie over deze kunstenaar: www.olgaschnitker.eu
Titel: “The End of the Line”. Staat vermeld op de achterkant.
Kunstenaar: Olga Schnitker.
Techniek: Litho.
Jaartal: 1979.
Ingelijst: Ingelijst in een grote, zware houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Gemaakt in een oplage van 8 exemplaren. Dit is nr 4. Een eigen druk van de kunstenaar.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
LET OP:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
- Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk alleen verzonden worden ZONDER lijst en glasplaat.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Heure de début | 16-9-2016 à 21:38 |
Heure de fin | 26-9-2016 à 11:35 |