Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976
Isaac Israels - Eight drawings
Cornelis Vreedenburgh - Moored boat
Jan J. van der Stap - Summer landscape with mill
Type of artwork | Painting |
Year | 1981 |
Technique | Mixed media |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 32.5 x 22 cm (h x w) |
Incl. frame | 50.5 x 38.5 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Gemengde techniek van Rosina Wachtmeister. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: H40.5 x b48.5cm Afmetingen voorstelling: H22.5 x b32cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ConditieCondition | |||
Condition | Good | ||
In goede staat. Wel wat kleine oxidatie vlekjes(foxing) op de passepartout. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |
Start time | 29-9-2019 at 12:40 |
End time | 6-10-2019 at 16:57 |