Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Jahr | 1981 |
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 32.5 x 22 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 50.5 x 38.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gemengde techniek van Rosina Wachtmeister. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: H40.5 x b48.5cm Afmetingen voorstelling: H22.5 x b32cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ConditieZustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Wel wat kleine oxidatie vlekjes(foxing) op de passepartout. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 29-9-2019 um 12:40 |
Endzeit | 6-10-2019 um 16:57 |