Type of artwork | Painting |
Year | 1989 |
Technique | Gouache |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Abstract |
Framed | Not framed |
Dimensions | 70 x 70 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Gouache van Siebrand Weitenberg. Abstracte compositie. Jaar: 1989. Afmetingen blad: H70 x b70cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b50cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Siebrand Weitenberg is een Nederlandse hedendaagse kunstenaar die in 1960 in Hillegom werd geboren. Tussen 1980 en 1986 studeerde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Weitenberg maakt grafische kunst, schilderijen, tekeningen, gouaches, aquarellen en foto's. Belangrijke onderwerpen in zijn werk zijn liefde, hoop, paradijs en natuur. Zijn werk kenmerkt zich door felle kleuren en is geïnspireerd door de romantiek. Weitenberg is ook docent in zijn atelier in Den Haag. Hij heeft verschillende tentoonstellingen gehad in Nederland, waaronder Pulchri Studio (Den Haag) en WTC (Rotterdam). Zijn werk is te vinden in particuliere en openbare collecties.
Condition | |||||||||
Condition | Very good | ||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: 's-gravenzande, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | Up to 10 kg.
Extra | In case of a purchase price above € 500.- you will have to pay an additional fee of (maximum) € 7.50 for extra shipping insurance | ||||||||
Guarantee | |||||||||
Start time | 2-4-2023 at 22:36 |
End time | 9-4-2023 at 19:45 |
Pick up | Yes, possible |
Location | 'S-GRAVENZANDE, The Netherlands |