Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1989 |
Technique | Gouache |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gouache van Siebrand Weitenberg. Abstracte compositie. Jaar: 1989. Afmetingen blad: H70 x b70cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b50cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.
Siebrand Weitenberg is een Nederlandse hedendaagse kunstenaar die in 1960 in Hillegom werd geboren. Tussen 1980 en 1986 studeerde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Weitenberg maakt grafische kunst, schilderijen, tekeningen, gouaches, aquarellen en foto's. Belangrijke onderwerpen in zijn werk zijn liefde, hoop, paradijs en natuur. Zijn werk kenmerkt zich door felle kleuren en is geïnspireerd door de romantiek. Weitenberg is ook docent in zijn atelier in Den Haag. Hij heeft verschillende tentoonstellingen gehad in Nederland, waaronder Pulchri Studio (Den Haag) en WTC (Rotterdam). Zijn werk is te vinden in particuliere en openbare collecties.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : 's-gravenzande, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Heure de début | 2-4-2023 à 22:36 |
Heure de fin | 9-4-2023 à 19:45 |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |