Willy Sluiter (1873-1949) Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Afmetingen | 78 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 595