5. American Illustrators

American Illustrators

Opgericht in 1901

Society of American Illustrators

De Society of Illustrators in Amerika is een vereniging die zich bezighoudt met het promoten van de tekenkunst. Dit wordt gedaan met behulp van jaarlijkse tentoonstellingen, lezingen en onderwijs. Gedurende de twee wereldoorlogen zette de Society of Illustrators zich in door posters te maken. Daarnaast bestaat sinds 1981 The Museum of American Illustration.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 399!
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924Schilderij
Geplaatst doorARTillery
Eindtijd 23-01-2023 om 22:28
Jaartal1924
Afmetingen100 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst