5. American Illustrators

American Illustrators

Opgericht in 1901

Society of American Illustrators

De Society of Illustrators in Amerika is een vereniging die zich bezighoudt met het promoten van de tekenkunst. Dit wordt gedaan met behulp van jaarlijkse tentoonstellingen, lezingen en onderwijs. Gedurende de twee wereldoorlogen zette de Society of Illustrators zich in door posters te maken. Daarnaast bestaat sinds 1981 The Museum of American Illustration.

Willy Sluiter - Olieverf op doek: Heren portret - 1944 kopen? Bied vanaf 595!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Olieverf op doek: Heren portret - 1944
Afmetingen78 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Willy Sluiter - Woonwagens kopen? Bied vanaf 375!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Woonwagens
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen69 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 350!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Portret - olieverf - 1924
Afmetingen100 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Willy Sluiter - Vollendamse Vissers kopen? Bied vanaf 650!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Vollendamse Vissers
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen56 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650