5. Ars Aemula Naturae

Ars Aemula Naturae

Opgericht in 1964

Leids Schilder- en Tekengenootschap Ars Aemula Naturae

Ars Aemula Naturae, oftwel De Kunst Wedijvert met de Natuur, is een kunstenaarsvereniging dat was opgericht met het doel om beeldend kunstenaars te helpen ontwikkelen in hun vak. Opgericht als de Leidse Tekenacademie in 1694, wil Ars Aemula Naturae de kennis van beeldende kunst verspreiden in Leiden en omgeving. Dit zijn nog steeds de doelen die Ars Aemula Naturae vandaag de dag nastreeft. In 1799 veranderde de Leidse Tekenacademie in Ars Aemula Naturae. De vereniging telt ongeveer 90 leden. In de eigen gallerie van de vereniging worden jaarlijks minstens 12 tentoonstellingen gehouden van leden en niet-leden.

Er worden 33 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem van Scheijndel - Naakt kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Scheijndel - Naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Scheijndel - Acryl op doek, Why the yellow - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 750!
Willem van Scheijndel - Acryl op doek, Why the yellow - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2003
Afmetingen106 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - handgesigneerde zeefdruk | 'Moeders met kinderen' | 1993 kopen? Bied vanaf 1!
Willem van Scheijndel - handgesigneerde zeefdruk | 'Moeders met kinderen' | 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEuro_kunst

Jaartal1993
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan D. Scherft - Mauritskade, den Haag kopen? Bied vanaf 45!
Johan D. Scherft - Mauritskade, den Haag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Johan D. Scherft - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Strandstoelen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris van Tol - Op je tong bijten kopen? Bied vanaf 35!
Chris van Tol - Op je tong bijten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 40!
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1922
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, She was looking back to see if... - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, She was looking back to see if... - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
Afmetingen108 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, Cornfield - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, Cornfield - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen117 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Jaartal1997
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marijke Verhoef - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 400!
Willem van Scheijndel - Malindi

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcovanzanten

Afmetingen92 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bert Jonk - Abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 49!
Bert Jonk - Abstracte figuren.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAkke

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eliza Kopec - Lente kopen? Bied vanaf 70!
Eliza Kopec - Lente

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnnastad

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589 kopen? Bied vanaf 65!
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589

Prenten voor 1900

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1851
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!
Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHanenGini

Jaartal1946
TechniekEts
Afmetingen75 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Aftersale
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Aftersale
Eliza Kopec - High in the sky kopen? Bied vanaf 65!
Eliza Kopec - High in the sky

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rein Dool - schaakmat kopen? Bied vanaf 35!
Rein Dool - schaakmat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Jambo kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Scheijndel - Jambo

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal2000
Afmetingen75 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 50!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal1999
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Vier schoonheden op weg .............. kopen? Bied vanaf 50!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding! kopen? Bied vanaf 350!
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst kopen? Bied vanaf 385!
Willem van Scheijndel - Acryl – Twee Keniase vrouwen – ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen79 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Johannes C. Roelandse - Boerderijtje aan het water kopen? Bied vanaf 350!
Johannes C. Roelandse - Boerderijtje aan het water

Geplaatst doorjohanvanZijll

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Johan D. Scherft - Ets "Novembermorgen Oude Delft" kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Ets "Novembermorgen Oude Delft"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1921
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Zeefdruk - L.A. (Los Angeles), Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 170!
Willem van Scheijndel - Zeefdruk - L.A. (Los Angeles), Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen116.5 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, California - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Willem van Scheijndel - Zeefdruk, California - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen108.5 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Johannes C. Roelandse - Huisjes aan het Spaarne Haarlem - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Johannes C. Roelandse - Huisjes aan het Spaarne Haarlem - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen5.5 cm x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst