Antoon Kruysen (1898-1977) Man met Baard - Olieverf op board
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350