Kleine potloodtekening van een strandgezicht door de Amsterdamse schilder J.A. Hesterman Jrn(1877-1955). Op impressionistische wijze schilderde hij stadsgezichten en landschappen in en rond zijn woonplaats, maar er zijn ook fraaie bloemstillevens en vooral strandgezichten van zijn hand bekend. Dit strandgezicht in potlood is weliswaar niet gesigneerd, maar draagt wel zijn naam op de achterzijde van het passe-partout, en is overigens helemaal conform Hesterman's stijl en onderwerpen. Het werkje bevindt zich achter glas en passe-partout, en is ingelijst in een eenvoudig, goud-geschilderd houten lijstje.