Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen | 99 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 690