jvdo
  5. jvdo

jvdo

Lid sinds 2014 / Leuven, België

4 aangeboden items / 36 verkochte items

Amedee Lynen - Boszicht kopen? Bied vanaf 29!
Amedee Lynen (1852-1938) Belgisch Boszicht
TechniekHoutskool
Afmetingen31 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29
J.A. Hesterman (jr.) - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 69!
J.A. Hesterman (jr.) (1877-1955) Nederlands Strandgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 69