5. Brabantse Kunststichting

Brabantse Kunststichting

Opgericht in 1947 - opgeheven in 1976

Brabantse Kunst Stiching

De Brabantse Kunststichting begon als de Brabants Edelambacht in Tilburg, maar veranderde haar naam in 1960. De Kunststichting werd opgericht om de kunstnijverheid te stimuleren, en voor de belangenbehartiging van Brabantse kunstenaars. In 1971 werd vanwege kritiek op de toelatingsprocedure de Vereniging Midden-Brabantse Kunstenaars opgericht. De Brabantse Kunststichting hield er vervolgens mee op in 1976, waarna het provinciale Kunstcentrum Brabant opgericht.

Afmetingen42 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)
Afmetingen98 x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Thijs Overmans - Keuze kopen? Bied vanaf 50!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Keuze
TechniekLitho
Afmetingen43 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Theo Kuijpers - onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands onbekend
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pieter Elzinga - Ladders kopen? Bied vanaf 39!
Pieter Elzinga (1938-1994) Nederlands Ladders
TechniekEts
Afmetingen31 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 39
Theo Kuijpers - Invitation au Voyage kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Invitation au Voyage
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 42!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Theo Kuijpers - z.t. | abstractie compositie (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands z.t. | abstractie compositie (ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen61.3 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Kuijpers - z.t. | abstractie compositie kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands z.t. | abstractie compositie
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Joop Liesker - zittend naakt rood krijt kopen? Bied vanaf 50!
Joop Liesker (1920-2004) Nederlands zittend naakt rood krijt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joop Liesker - zittend naakt bruin krijt kopen? Bied vanaf 50!
Joop Liesker (1920-2004) Nederlands zittend naakt bruin krijt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Will Vaes - Vrouw met kindje kopen? Bied vanaf 100!
Will Vaes (1930-2010) Nederlands Vrouw met kindje
TechniekOverig
Afmetingen50 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
€ 100
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Theo Kuijpers - Abstract. kopen? Bied vanaf 69!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Abstract.
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ad Willemen - Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 75!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage!
TechniekEts
Afmetingen105 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar kopen? Bied vanaf 69!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen59.5 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Werner Moonen - Dansende figuren kopen? Bied vanaf 450!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Dansende figuren
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Nico Molenkamp - houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands houtskooltekening: tijger
TechniekHoutskool
Afmetingen70.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 46!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 46
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht
TechniekLitho
Afmetingen39 x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Nico Molenkamp - Theaterfiguur kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Theaterfiguur
TechniekLitho
Afmetingen111 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Masker
Afmetingen115 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100